Novákoviny

stránky publicisty Jana A. Nováka

Nabídka pro provozovatele webů a webmastery

Nabízím možnost zpracování obsahové náplně webů, od návrhu struktury, přes sběr podkladů a obrazového materiálu až po vytvoření kompletní obsahové, stylisticky i jazykově kvalitní textové podoby jako podklad pro webmastera. Kromě Novákovin může jako reference sloužit například web Autokomplexu Matějka, sekce historie Jaguar a Landrover. A dále pak web OKD, kde jsem připravoval především část Těžíme uhlí. Zájemci se mohou obrátit na mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 Reference

 

Web Autokomplex Mat?jka Jaguar

OKD

 

 

Knižní publikace Jana A. Nováka:

Megalodon

Tunguzský meteorit - záhada na víc než jedno století

Potápěči bez moře

Fotografování pod vodou

Záhady oceánu

Smrt vzdušných obrů

Digitální fotografie a video v praxi

Foto a video pod vodou

Tajemné Středomoří

Úspory energie

- - -

Některé z těcho titulů lze ještě objednat na dobírku prostřednictvím e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  Tato emailová adresa je chrán?na p?ed spamboty, abyste ji vid?li, povolte JavaScript Stav zásob, případně cena jsou uvedeny u stručných obsahů jednotlivých knih, k nimž z této stránky vedou odkazy od názvů titulů. Knih je velmi omezené množství.

Nabídka pro nakladatele

V případě zájmu nakladatelů o dané téma u většiny z těchto titulů existuje možnost připravit přepracované aktualizované vydání, případně kompletně novou verzi knihy s danou problematikou včetně dodání obrazového materiálu.

 

 
Free Joomla Templates: by JoomlaShack