Novákoviny

stránky publicisty Jana A. Nováka

Jak získat knihy z Novákovin

V poslední dob? ?asto píšete, že moje knihy nem?žete sehnat v knihkupectvích ani na webových adresách, na které odkazují texty z Novákovin. Takže p?ináším jednak vysv?tlení, jednak návod na ?ešení (doufám do?asné).

Moje knihy vydávalo nakladatelství XYZ, které se však nedávno stalo součástí nakladatelství Albatros Media. Byl jsem ujištěn, že vše poběží jako dosud, včetně vydávání mých nových knih, které se připravují a na které už jsou uzavřené smlouvy. Mezitím se ale stalo, že většina již vydaných knih byla z knihkupectví vyprodána, webové adresy nakladatelství XYZ pro jejich objednávání přestaly fungovat a nové pro ně zatím nebyly na e-shopu Albatros Media ještě zřízeny.

Něco podobného se stalo s již vytištěnými, ale ještě nedistribuovanými knihami: nikdo přesně neví, kde momentálně jsou (a mé vlastní zásoby, na něž mám v rámci autorských smluv nárok, se tím pádem také rychle rozplynuly). Mám objednané další, ale kdy budou, se neví.

Momentálně existují dvě možnosti, jak knihy získat: buď je hledat na jiných webových knihkupectvích (např. zde), nebo si je přímo vyžádat na e-shopu Albatros Media.

Současně se omlouvám, že na Novákovinách stále ještě zůstávají nefunkční odkazy na XYZ. Budu je postupně odstraňovat, ale jejich moc.

 

 

Ze stejného soudku

 
Joomla Templates from JoomlaShack